+90-532-225 85 12

Biz Kimiz?

Barkonet bir proje şirketidir. Bu kapsamda; Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OTVT) alanında faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda; çeşitli tanıma ve algılama teknolojilerini kullanarak, işletmelerin ihtiyaç duyduğu verileri sahadan toplayıp, tüm dünyada kullanılan öne çıkmış IoT platformları ile entegrasyon sağlayan, veya tamamen işletmeye özel IoT platformu üzerinden kullanıcıları değerlendirmesine sunan yazılım ve donanım ürünleri üretmektedir.

Bununla birlikte, işletmelerin ihtiyaç duyduğu mobilite, bulut bilişim, sanallaştırma teknolojilerini uygulamaktadır. Ayrıca, her türlü yapısal kablolama ve altyapı projelerini hayata geçirmekte, katmanlar arası yatay ve dikey entegrasyonlar sağlamaktadır.

Misyonumuz

Dijital dönüşüm sürecinde işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, verimlilik ve karlılığını artırmasını sağlayan çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir.

Vizyonumuz

Ürettiğimiz ürün ve teknolojiyi, sınai üretim ve rekabet üstünlüğü sağlanması hedefi doğrultusunda ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştürmek ve yaşayan projelere imza atmaktır.